Revoluce v galanterii

Twata Studio

Zmáčknout knoflík na 3D tiskárně a vytisknout si šaty na přání není v dnešní době na pořadu dne. Můžete si ale vytisknout knoflík, zip nebo jiný detail, který ucelí výsledný dojem z vašeho originálního oblečení. Při výrobě oblečení nastává problém ve chvíli, kdy potřebujete galanterii (knoflíky, zipy, přezky k páskům,…), která by se Vám typově k výrobku hodila, ale na trhu žádná taková není. V takovém případě máte 3 možnosti.


1. Spokojit se s tím co na trhu je a slevit ze svých nároků

2. Zadat si výrobu s velkým počtem kusů, které nepotřebujete

3. Nechat si vyrobit detail dle svých požadavků i za cenu minimálního odběru


V naší TWATA Factory jsme dlouho řešili problém nedostatku galanterie dle našeho přání a jelikož variantu s výrobou malého množství jsme nikde neobjevili, rozhodli jsme se pro vlastní 3D tisk. Nechceme být při návrhu a výrobě našeho oblečení ničím limitováni a toto se nám díky 3D tiskárně podařilo. Víme jaké to je, když jako autoři oblečení nakonec strávíte bezvýsledné hodiny hledáním například správného knoflíku, který máte ve svém návrhu. Rozhodli jsme se rozšířit naši nabídku o 3D tisk galanterie a to jak o výrobu vlastní TWATA kolekce, tak o možnost vyrobit Vám vaši vlastní dle zadaného návrhu bez omezení minimálního odběru. A jak takový proces od návrhu po výrobu galanterie u nás probíhá?


1. Návrh

Pokud jste si nevybrali galanterii z naší TWATA kolekce, kterou se snažíme mít co nejoriginálnější a nabídku stále rozšiřujeme, navrhnete si vlastní.


2. Program

Pokud s 3D tiskem máte již zkušenosti a víte, jak se návrh do programu zanáší, potom tak můžete učinit. V případě, že nevíte jak na to, tak k tomu slouží naše technická podpora, která Váš návrh do patřičného programu zanese.


3. Materiál

Máme již zkušenosti s různorodými materiály na různé výrobky. Můžeme Vám tedy poskytnout širokou nabídku materiálů a poradit s výběrem toho vhodného. Nemusíte mít obavu z toho, že by 3D výrobky byly křehké. Při správně zvoleném materiálu a nastaveném typu tisku jsou výrobky naopak pevné a odolné. Například u výroby knoflíku používáme 100 % výplň právě k zajištění jeho lepší odolnosti. Naopak u výroby jiných pruduktů, které to vyžadují, používáme velmi pružné materiály k zajištění jejich maximální funkce.


4. Výroba

Délka výroby je individuální u každého výrobku. Po celou dobu 3D výroby je zajištěn stálý odborný dohled, aby byla plynulá a zamezilo se například zanesení sondy nebo jiného narušení výroby.


Ve 3D tisku v galanterii u nás v TWATA Factory vidíme velký potenciál a tak se snažíme neustále zdokonalovat, jak po stránce technické tak i po stránce návrhu.


Více informací o 3D tisku na zakázku.