O Twata Factory

Marek Šmahel (Mara) a Jaroslav Novák (Justin). Dva talentovaní tanečníci, kteří stojí za mladou módní značkou TWATA. Příběh se začal psát v roce 2014, kdy Mara a Justin na Street Dance Kemp Europe poprvé vystavili své první oblečení vlastní výroby. To vzniklo tak trochu náhodou. Prvotním impulsem byly basketbalové dresy, které chtěli ušít pro organizátora a na základě svého návrhu zadali jejich výrobu Markově mámě.


Zjistili, že si mohou vyrobit jakékoliv oblečení, které si navrhnou a tak nakoupili látky, udělali návrhy a zaúkolovali mámu. Následné pozitivní ohlasy účastníků včetně známého choreografa Dashaun Wesley, je motivovaly k založení své vlastní módní značky. TWATA. Složení slov “That´s What Am Talking About” přesně vystihuje filozofii značky. Každý se na módu dívá jinak, a proto vytváří více různých stylů.


Mámu časem vystřídaly profesionální švadleny a obyčejné látky nahradily ty z prvotřídních materiálů. Zvětšily se prostory výroby, ale prvotní myšlenka zůstala pořád stejná. Navrhovat a ručně šít stylové oblečení, které sami nosíme. Nejít s davem a poskytovat nejvyšší kvalitu. Naše oblečení, které je převážně unisex, nezahrnuje jen jeden styl. Najde se v něm každý, kdo nechce být tuctový a rád vybočí z řady.


Naše služby

Kromě šití na zakázku nabízíme například:
| Potisk látky
| Úschova a střih
| Výroba galanterie
| Průmyslové vyšívání