Nevšední střihy
a materiály

Twata Factory

Letošní rok bude TWATA rok. Rozšíříme služby, otevře se naše nová galerie a obchod v centru Brna a představíme novou kolekci oblečení, která bude výsledkem naší čtyřleté práce. A bude to stát opravdu za to. A na co se můžete těšit?


Nápadům, které jsme do teď měli jen v hlavě, dáváme nyní rozměr. Můžete se tak těšit na spoustu nevšedního, zajímavého a stylového oblečení. Přesvědčíme Vás o tom, že v našem případě tvrzení, že „tričko je jen tričko“ není pravdivé a unisex triko od nás budete nutně muset mít.


Ukážeme Vám, že společenské oblečení nemusí být nuda. Stejně jako to, že oblečení může mít i hlubší smysl. Proto v naší nové kolekci budou některé modely sloužit zároveň k charitativním účelům. Objeví se i modely pro děti od 6 let a to ve stejném provedení jako pro dospělé. Rodiče s dětmi tak mohou tvořit TWATA rodinu a být sladění.


Kolekce byla inspirovaná hudbou a tancem, ulicí a svobodou. Při navrhování nám šlo o to, aby lidé měli možnost vyjádřit svoji originalitu právě našim oblečením. Chceme aby první věc, která je při pohledu na naše oblečení napadne, byla právě myšlenka: .“Thats What Am Talking About”.


Nedá se mluvit o tom, že by naší nové kolekci dominoval jen jeden prvek. Kromě unisex kalhot výrazných střihem i barvou, které jsou pro naší značku charakteristické se zde objeví také kombinace černé a bílé, která nás velmi baví a zároveň hodně barevné kousky. Použity byly kvalitní speciální látky jako například ty z bambusových vláken.


Rozmanitý sortiment i jeho různorodá cenová relace umožní nákup širokému spektru zákazníků. U některých modelů navíc bude zajištěn pravidelný servis v podobě profesionálního čistění. Představení nové TWATA kolekce proběhne souběžně s otevřením našeho nového kamenného obchodu v centru Brna na Masarykově ulici. Sledujte nás, ať Vám nic neunikne.