Twata Gallery

Twata Gallery

Nevíte kam za kulturou v Brně? V centru města na Masarykově ulici, na stejné adrese jako je „Wellness pro Brno“, se zanedlouho otevře zcela nová moderní galerie s názvem TWATA Gallery, která bude přístupná široké veřejnosti a umělcům různého zaměření.


Na zahajovacím večeru bude mít jako bonus křest nové písničky a klipu Natálie Bagárová. Mladší sestra Moniky Bagárové.


Galerie disponuje prostory o rozloze cca 40m2 s případnými 35 místy k sezení. Svojí velikostí se řadí spíše mezi malé galerie a ty jak je známo mají své kouzlo, které je v tomto případě podtrženo možností posedět si u kávy. A i když se nejedná o kavárnu v pravém slova smyslu, nic nebrání tomu sem přijít a relaxovat v prostředí vystaveného umění.


Kromě pravidelných výstav se zde budou pořádat také tematické hudební večery a celý prostor galerie si bude možné pronajmout i k soukromým účelům.


Tak jako se snažíme odlišit v módě, chtěli jsme i zde vytvořit něco jiného, nevšedního. Proto je TWATA Gallery sama o sobě designovým místem, které se nám navíc podařilo propojit s naším novým kamenným obchodem. Cílem je, aby náš obchod byl pro lidi spíše místem k setkání, kde si můžou popovídat o módě, načerpat pozitivní energii a případně si domů odnést některý z našich kousků. Proto zde nenajdete regály, pult ani kasu.


Další službou, kterou nabízíme, je možnost využít přímo v obchodě služeb stylisty, který se Vám po domluvě bude věnovat a vylepšíte spolu Váš styl a image. Zároveň Vás nebude limitovat pouze našimi modely. Obchod jako místo pro výdej zboží z e-shopu a příjem vybraných modelů z nové kolekce na čištění je již jen třešnička na dortu.


A kdy se na nás můžete těšit? Přípravy vrcholí a my se již nemůžeme dočkat. O přesném termínu otevření Vás budeme zavčas informovat na našem Facebooku.


Oficiální web Twata Gallery najdete zde.